Dispečing

+421 901 911 937

 

Objednávka prepravy

Objednávkový formulár

 

Pošlite nám email

info@transem.sk

 

Sme k dispozícii

denne od 7:00 do 20:00

  • Úvod
  • Preprava do priemysel. parkov

Preprava do priemyselných parkov

Prepravu do priesmyselných parkov zabezpečuje Transem spol. s r.o. dvomi spôsobmi:
1. Z nástupných miest do miesta určenia 
Klient si volí miesta nástupu svojich zamestnancov a tí sú následne dopravení na adresu určenia
2. Systémom door to door (od dverí k dverám)
Klient si volí variant, že zamestnanci sú vyzdvihovaní priamo na adrese bydliska a dopravení do ciela určenia

Dopravujeme z oblasti Zlatého trojuholníka (Veľké Kapušany, Kráľovský Chlmec, Čierna nad Tisou) do priemyselných parkov v oblasti Koších a Michaloviec.
Nie je problém ale zrealizovať prepravu priamo podľa požiadaviek klienta.

Na prepravu sú využívané 8+1 mikrobusy značky Renault, ktoré najmä v situácii spojenej s nákazou koronavírusom sa ukazujú ako flexibilnejšie a lepšie riešenie. V aute je 8 cestujúcich a vodič ak teda by došlo čo i len hypoteticky k šíreniu nákazy je ohrozený menší počet zamestnancov, ako pri použití 22 a viac miestnych autobusov.

Rovnako napr. pri mimoriadnej udalosti v doprave (stret automobilu so zverou, defekt, porucha, nehoda) je flexibilnejšie nahradiť mikrobus, ako napríklad autobus.
 

Nedochádza teda vôbec, alebo len k minimálnym časovým stratám pri nástupe zamestnancov na pracovnú zmenu.
 

Všetky naše automobily disponujú platnou koncesiou na výkon taxislužby. Sú kryté asistenčnými službami externej firmy, aj asistenciou Transem spol. s r.o. všetky majú uzatvorené platné poistenia potrebné pre výkon taxislužby vrátane poistenia pasažierov.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Copyright © TRANSEM, spol. s r.o. 2013-2017. Všetky práva vyhradené. Bez písomného súhlasu autora je zakázané šíriť obsah týchto stránok. Mapa web stránky. Tvorba web stránok www.initpro.sk.    Prihlásiť sa.

 

Dôležité upozornenie

Počas celej doby prepravy je každý cestujúci povinný mať nasadené ochranné rúško.

V príprade potreby je možné si ho zakúpiť priamo u vodiča.  

 

D ô l e ž i t é  u p o z o r n e n i e !   

V súvislosti so šírením nového koronavírusu, a ochorením Covid-19 musia byť objednané prepravy uhradené najneskôr do 3 dní po potvrdení prepravy dispečingom.
V prípade, že preprava uhradená nebude, bude cesta automaticky a bez upozornenia, cestujúcemu stornovaná. Rovnako, pri stornovaní cesty cestujúcim menej ako 14 dní pred cestou,  bude cestujúcemu účtovný storno poplatok v plnej výške cestovného.

Odôvodnenie:
Spoločnosť Transem spol. s r.o. sa snaží vyhnúť špekulatívnym objednávkam, kedy si cestujúci zarezervuje cestu, ale pri nájdení inej formy dopravy, alebo iných dôvodov, túto cestu ruší.

Naša spoločnosť medzitým musí odmietať cestujúcich, ktorý by mali o cestu záujem, ale nemáme pre nich voľné miesta.  Naša spoločnosť sa počas 7-mich rokov pôsobenia na trhu správa zodpovedne ako voči klientom, tak aj voči samým sebe. Preto je počas tohto obdobia zavedené pravidlo o tom, že cesty musia byť  uhradené najneskôr 3 dni po objednaní prepravy. Zároveň sa snažíme eliminovať aj komplikácie spôsobené šírením koronavírusu, situáciou v jednotlivých štátoch a minimalizovať možné prenášanie strát  na našu spoločnosť ktoré vznikajú situáciami, na ktoré nemáme ako dopravca absolútne žiadny vplyv.

Uvedené opatrenie platí do odvolania.

Ďakujeme za pochopenie 

Transem spol.s.r.o.