Dispečing

+421 901 911 937

Objednávka prepravy

Objednávkový formulár

Pošlite nám email

info@transem.sk

Sme k dispozícii

denne od 7:00 do 20:00

  • Úvod
  • Preprava do priemysel. parkov

Preprava do priemyselných parkov

Prepravu do priesmyselných parkov zabezpečuje Transem spol. s r.o. dvomi spôsobmi:
1. Z nástupných miest do miesta určenia 
Klient si volí miesta nástupu svojich zamestnancov a tí sú následne dopravení na adresu určenia
2. Systémom door to door (od dverí k dverám)
Klient si volí variant, že zamestnanci sú vyzdvihovaní priamo na adrese bydliska a dopravení do ciela určenia

Dopravujeme z oblasti Zlatého trojuholníka (Veľké Kapušany, Kráľovský Chlmec, Čierna nad Tisou) do priemyselných parkov v oblasti Koších a Michaloviec.
Nie je problém ale zrealizovať prepravu priamo podľa požiadaviek klienta.

Na prepravu sú využívané 8+1 mikrobusy značky Renault, ktoré najmä v situácii spojenej s nákazou koronavírusom sa ukazujú ako flexibilnejšie a lepšie riešenie. V aute je 8 cestujúcich a vodič ak teda by došlo čo i len hypoteticky k šíreniu nákazy je ohrozený menší počet zamestnancov, ako pri použití 22 a viac miestnych autobusov.

Rovnako napr. pri mimoriadnej udalosti v doprave (stret automobilu so zverou, defekt, porucha, nehoda) je flexibilnejšie nahradiť mikrobus, ako napríklad autobus.
 

Nedochádza teda vôbec, alebo len k minimálnym časovým stratám pri nástupe zamestnancov na pracovnú zmenu.
 

Všetky naše automobily disponujú platnou koncesiou na výkon taxislužby. Sú kryté asistenčnými službami externej firmy, aj asistenciou Transem spol. s r.o. všetky majú uzatvorené platné poistenia potrebné pre výkon taxislužby vrátane poistenia pasažierov.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Copyright © TRANSEM, spol. s r.o. 2013-2017. Všetky práva vyhradené. Bez písomného súhlasu autora je zakázané šíriť obsah týchto stránok. Mapa web stránky. Tvorba web stránok www.initpro.sk.    Prihlásiť sa.

Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto webstránky s tým súhlasíte. Ďakujeme.

Súhlasím

 

Dôležité upozornenie

Počas celej doby prepravy je každý cestujúci povinný mať nasadené ochranné rúško.

V príprade potreby je možné si ho zakúpiť priamo u vodiča.  

 

D ô l e ž i t é  u p o z o r n e n i e !   

V súvislosti so šírením nového koronavírusu, a ochorením Covid-19 musia byť objednané prepravy uhradené najneskôr do 3 dní po potvrdení prepravy dispečingom.
V prípade, že preprava uhradená nebude, bude cesta automaticky a bez upozornenia, cestujúcemu stornovaná. Rovnako, pri stornovaní cesty cestujúcim menej ako 14 dní pred cestou,  bude cestujúcemu účtovný storno poplatok v plnej výške cestovného.

Odôvodnenie:
Spoločnosť Transem spol. s r.o. sa snaží vyhnúť špekulatívnym objednávkam, kedy si cestujúci zarezervuje cestu, ale pri nájdení inej formy dopravy, alebo iných dôvodov, túto cestu ruší.

Naša spoločnosť medzitým musí odmietať cestujúcich, ktorý by mali o cestu záujem, ale nemáme pre nich voľné miesta.  Naša spoločnosť sa počas 7-mich rokov pôsobenia na trhu správa zodpovedne ako voči klientom, tak aj voči samým sebe. Preto je počas tohto obdobia zavedené pravidlo o tom, že cesty musia byť  uhradené najneskôr 3 dni po objednaní prepravy. Zároveň sa snažíme eliminovať aj komplikácie spôsobené šírením koronavírusu, situáciou v jednotlivých štátoch a minimalizovať možné prenášanie strát  na našu spoločnosť ktoré vznikajú situáciami, na ktoré nemáme ako dopravca absolútne žiadny vplyv.

Uvedené opatrenie platí do odvolania.

Ďakujeme za pochopenie 

Transem spol.s.r.o.