Dispečing osobnej prepravy

+421 901 911 937

 

Dispečing autobus. prepravy

+421 911 932 107

 

Pošlite nám email

info@transem.sk

 

Sme k dispozícii

denne od 7:00 do 18:00

 
  • Úvod
  • Osobná preprava
  • O nás

O nás

Transem spol. s r.o. je certifikovaný vnútroštátny a  medzinárodný prepravca, zaoberajúci sa od roku 2013 osobnou prepravou medzi  Slovenskom a krajinami Beneluxu. Zároveň medzi týmito krajinami vykonáva aj kuriérsku zásielkovú službu. Ponúkame tiež vnútroštátnu autobusovú a mikrobupvú prepravu, prepravu do priemyselných parkov a trasfery na letiská, respektíve podľa požiadaviek klienta.

 

Certifikácia spoločnosti spočíva v udelenej licencii na výkon taxislužby a autobusovej prepravy a náležitými prepravnými povoleniami v jednotlivých štátoch EU. Samozrejmosťou je profesionalita a korektný prístup k zákazníkom, bezpečnosť prepravy cestujúcich a zabezpečenie maximálneho možného komfortu pri ceste. Práva a povinnosti dopravcu, ako aj práva a povinnosti cestujúcich sú uvedené v prepravnom poriadku spoločnosti, ktorý sa automaticky pri uzavretí zmluvy o preprave stáva súčasťou tejto zmluvy. (Zákon č.56/2012 Z.z.)

 

Neváhajte nás kontaktovať na našich telefónnych číslach, poprípade mailom.

Copyright © TRANSEM, spol. s r.o. 2013-2023. Všetky práva vyhradené. Bez písomného súhlasu autora je zakázané šíriť obsah týchto stránok. Mapa web stránky. Tvorba web stránok www.initpro.sk.    Prihlásiť sa.